Samsung Galaxy S20 Ultra ka më shumë RAM sesa një kompjuter

Modeli Galaxy S20 Ultra 5G i Samsung duhet të ketë deri në 16 gigabajt RAM dhe një aparat fotografik 108 megapiksel. Prezantimi zyrtar i Samsung...

Programet e rrezikshme të instaluar në telefona: Cilat janë ato dhe...

Një rrezik i ri për përdoruesit e Android: janë zbuluar aplikacione që dëmtojnë telefonin tuaj dhe janë instaluar kur e blini. Më keq, fshirja e...

Apple lëshon iOS 13.3.1 për iPhone, rregullon plot probleme

Apple po zbaton planet për të adresuar gjurmimin e vendndodhjes në iPhone 11. Me versionin e fundit iOS 13.3.1, të lëshuar të martën, Apple ka...

“Viber” së shpejti do të bëhet me pagesë, a keni marrë...

Gjatë gjysmës së dytë të shkurtit në vendet e rajonit në telefonat e përdoruesve të Viberit filluan të qarkullojnë mesazhe duke çuar përdoruesit e...

Kjo është forma se si t’i lexoni fshehurazi mesazhet në WhatsApp

Ky është një truk i thjeshtë që do ju ndihmojë të lexoni mesazhet në mënyrë sekrete në WhastApp. A jeni të lodhur nga aplikacioni i...

Instagram del me Co-Watching, tiparin e ri edhe kundër virusit korona

Rrjeti i famshëm social Instagrami që është në pronësi të Facebook të martën njoftoi se ka lansuar një tipar të ri që i lejon...

Apple i bashkohet luftës kundër COVID-19

Kompanitë teknologjike po shfrytëzojnë resurset e tyre për të mbështetur sistemet shëndetësore në vende të ndryshme të botës. Spitalet në disa vende të botës kanë...

Njihuni me automobilat më te popularizuara në kohën e ish-Jugosllavisë

Njëri prej automobilave më të popularizuar në kohën e EX-Jugosllavisë sigurisht se ka qenë Jugo-45. Ky model është shitur edhe në SHBA rreth viteve të...

RRJETET SOCIALE

602,094FansLike
29,700FollowersFollow
1,044FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

web
analytics