Web Analytics

Diҫka mjaft e dyshimtë po ndodh në martesën e Andrrës dhe Sinanit

Botuar nga: InfoKosova

Bukuroshja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, që u bë gruaja e këngëtarit Sinan Hoxha, ka një faqe me mjaftë ndjekës në Instagram.

E njohur prej vitesh për publikun, Andrra Destani përbën një nga emrat e njohur të medias rozë në vend.

Andrra, ka vendosur që të qëndroj larg vëmendjes së publikut dhe të mos japë material.

Madje, ajo rrallë shihet edhe pranë bashkëshortit të saj.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT