Web Analytics

Donaldi reagon ashpër pas kritikave të shumta për ‘lojën’ e Romeos

Botuar nga: InfoKosova

”Prime-in” e mbrëmshëm të Big Brother VIP Albania, Romeo Veshaj ishte në qendër të një debate për raportin me Heidin dhe vajzat e tjera të shtëpisë.

Roza ka kritikuar atë se nuk ka argumente, dhe në mungesë të tyre ai zgjedh të ofendoj banorët e tjerë.

Ndërkaq Albi i tha se “shfrytëzon vajzat e tjera dhe nuk ka këllqe”.

Pas kësaj ka ardhur edhe reagimi i Donaldit.

Në Intagram ai ka shkruar: Ta bej dhe une njehere opninonistin se sme gjen gje. Romeo paska frike te merret me gocat kur me shume debate ka me goca. -nje goce I permend jeten jashte dhe vetem se nuk ju kthye me te njejten monedhe paska frik dhe munges argumenti.

Imagjinoni te kishte fol romeo per jeten e asaj. Ishte ber problem kombtar. Po nuk e diskuton njeri kete. Romeo vetem ofendon kur romeos I thon nuk je burr se futesh ne muhabete grash kur muhabetet e grave vdesin ta permendin per puci puci dhe e ftojne ne debat.

-Romeo thot I mbroj njerzit e mi! Aaa gabim, ti mbron njerzit, jo jo ben strategji, jo eshte mire ti mbrosh, po pranoje qe I mbron Se kur I mbron eshte mir qe mbron etj etj.

Aaa se harrova. Mire qe u moren mungesat sot qe kuptuam qe koreografi qenka aty dhe paska pas mendime te tjera kur rrinte mes shokesh porrr mendimin e vet e jep vetem kur merr sinjal nga opinionisti. Hajde dhe ca duartrokitje tani per kete qe shkruajta dhe pse nuk duhen.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT