Web Analytics

Pas ‘përplasjes’ me Santianen, Alba bën veprimin e papritur

Botuar nga: InfoKosova

Alba Vukaj dhe Santiana janë dy ish banoret e përfolura të Big Brother Vip Kosova.

Ato brenda shtëpisë ishin shoqe, por lidhja e tyre pësoi krisje pasi dolën nga shtëpia.

Kjo pasi Santiana e ka akuzuar se nuk e mbështeti pasi Alba doli e para nga BBVK.

Që nga koha kur Alba u përfol për prishjen e raportit me Santin ajo është ‘zhdukur’ nga rrjetet sociale duke mos postuar më as edhe një story./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT