Web Analytics

Edona merrë dhuratën më të bukur, nuk do besoni kush i’a dhuroi

Edona Llalloshi kohëve të fundit është goxha aktive në rrjete sociale.

Ajo ndan pamje të shumta nga dukja e saj në koncerte, dasma dhe ahengje ku ajo këndon.

Së fundmi ajo ka ndarë disa fotografi nga jeta e saj priate që përfshin fëmijët.

E sonte ajo ka treguar se ka pranuar një buqetë me lule nga vajza e saj./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika