Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Efi bëhet ‘nuse’, nuk keni parë më të mirë (Video)

Lojes se Big Brother Vip Albania tashme i erdhi fundi, neser mbahet finalja e madhe ku do te mesohet se cili do te jete fituesi i ketj edicioni.

Luizi, Efi, Kristi dhe Dea jane zgjedhur finalistet nga publiku ndersa gjate gjithe javes qe nga e marta publiku mund te votojne per te zgjedhur te preferurin e tyre per fitues.

Luizi eshte pretendenti kryesor per fitore ku ne secilin sondazh ai shfaqet fitues me perqindje shume me te madhe duke i lene shume me poshte tre finalistet tjere.

Finalistja Efi përmes një efekti është shndrruar në nuse me vello, përmes aplikacionit në Tik Tok, fansat e kanë bërë nuse bukuroshe.

Video e publikuar mori vëmendje dhe u komentua nga ndjekësit në platformën e njohur./Kosovarja/ Shiko videon:

Nga rubrika