Web Analytics

Efi flet për shtatzëninë e Kiares dhe tregon a mori pjesë në festën e gjinisë së bebit

Prej disa javësh në media ka qarkulluar lajmi se Kiara është shtatzënë dhe lidhur me këtë është pyetur edhe Efi Dhedhes.

Ndonëse vajzat nuk kanë më komunikim me njëra-tjetrën, Efi i uroi Kiarës shtatzëni të mbarë, teksa ishte e ftuar në “Më lër të flas”.

E pyetur nëse ishte te festa ku Kiara dhe Luizi zbuluan gjininë e fëmijës, ajo la të kuptohet që jo.

“Nëse është e vërtetë, do e uroj me gjithë zemër. Më bëhet shumë qejfi për ta”, tha Efi.

Nga rubrika