Web Analytics

Efi flet për shtatzëninë e Kiares dhe tregon a mori pjesë në festën e gjinisë së bebit

Botuar nga: InfoKosova

Prej disa javësh në media ka qarkulluar lajmi se Kiara është shtatzënë dhe lidhur me këtë është pyetur edhe Efi Dhedhes.

Ndonëse vajzat nuk kanë më komunikim me njëra-tjetrën, Efi i uroi Kiarës shtatzëni të mbarë, teksa ishte e ftuar në “Më lër të flas”.

E pyetur nëse ishte te festa ku Kiara dhe Luizi zbuluan gjininë e fëmijës, ajo la të kuptohet që jo.

“Nëse është e vërtetë, do e uroj me gjithë zemër. Më bëhet shumë qejfi për ta”, tha Efi.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT