Web Analytics

Eni Koçi publikon foton me të ëmbël me vajzën e saj

Këngëtarja e njohur Eni Koçi festoi dje ditën e lindjes.

E në këtë përvjetor ajo është me e lumtur se kurrë.

Këngëtarja ka publikuar një set fotografik ku shihet me vajzën e saj Adean.

Andaj ishte shprehur “Me Adean time jeta është si një përralle, te cilën e jetojmë bashke. Sot festoj ditëlindjen time dhe nuk mund te ishte me e bukur se kaq ! E bekuar”.

Shiko foton:

Nga rubrika