Web Analytics

Habiten fansat, Beatrix e publikon veten në këtë gjendje!

Botuar nga: InfoKosova

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo u komentua shume per pjesemarrjen ne Big Brother ku u lidh me Donald Veshaj por lidhja e tyre nuk zgjati jashte.

Por, tashmë ajo e ka marrë veten dhe vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet pa grim dhe nuk po duket edhe aq bukur sa jemi mësuar ta shohim zakonisht./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT