Web Analytics

“I ke dalë Zotit kundër”, Gania thumbon keq Edonen, ky është reagimi i saj

Në Big Brother VIP Kosova 2 ka vazhduar përplasja mes Ganisë dhe Edonës.

Gania i tha Edonës së ndjen keqardhje për të dhe se sipas tij, ajo e ka harruar Zotin.

“Unë s’e kam harru Zotin, por m’i ka falë krejt të mirat, Zoti me ka bërë femër, laji duart kur e përmend Zotin”, ishte përgjigja e Edonës.

Ndërsa, Gania iu kundërpërgjigj duke i thënë se “ti i ke dalë Zotit kundër, më vjen keq që e kam pru veten në këtë nivel”.

Për ta parë përplasjen mes Ganisë dhe Edonës, klikoni në linkun më poshtë./Klankosova/

Shiko videon:

Nga rubrika