Web Analytics

Ish banorja e Big Brother befason me foton e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Modelja e njohur shqiptare, Gresa Hoti, është mjaftë e ndjekur në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme për fansat.

Linja perfekte trupore dhe stil të veçantë por, ajo që merr vëmendje është diçka tjetër.

Bukuria natyrale që ka ajo është e rrallë dhe këtë e dëshmoj së fundmi me një fotografi në InstaStory.

Pa grim dhe pa asnjë ndërhyrje ajo dukej unike./Kosovarja/

Të FUNDIT