Web Analytics

Ish shoqja e Veses, bashkëshortja e Mërgim Berishës publikon dedikimin romantik për të

Edona Berisha dhe Mergim Berisha kane qene mjaft te komentuar koheve te fundit.

Çifti i shumë përfolur Mërgim Berisha dhe Edona Rudaku janë duke shijuar pushimet në plazh.

Ata nuk kanë hezituar të postojë momente në rrjetet sociale.

Edona ka ndarë foto të bashkëshortit të saj me mbishkrimin “Të dua përgjithmonë”.

Shiko foton:

Nga rubrika