Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
28 C
Pristina

Tag: Edona Berisha

Partnerja e Mërgim Berishes publikon foto me nënën, qenkan si dy pika uji

Edona Berisha u bë e njohur në publik si partnerja e Mërgim Berishes, dhe ish shoqja e Vesës së...

Ish shoqja që i’a mori burrin Vesës, bën ndryshimin e papritur në pamje

Edona u bë e njohur në publik pas rrëfimit të Vesës se shoqja i'a mori burrin. Edona është goxha aktive...

Mergim Berisha i bën dhuratën super të shtrenjtë gruas së tij, ish shoqes së Vesës

Edona Berisha u bë e njohur për publikun si vajza që i mori burrin shoqes, në këtë rast Vesës...

Ish shoqja që i mori burrin, nuk e lë rehat Vesën as pasi doli nga Big Brother

Ishte një nga situatat më të komentuara javë më parë, historia që Vesës me ish të fejuarin e saj. U...

Ish shoqja e Veses, bashkëshortja e Mërgim Berishës publikon dedikimin romantik për të

Edona Berisha dhe Mergim Berisha kane qene mjaft te komentuar koheve te fundit. Çifti i shumë përfolur Mërgim Berisha dhe...

Ish shoqja që i’a mori burrin Veses, reklamon veturen super luksoze

Vesa Vllasaliu është banorja e Big Brother Vip Kosova që bëri bujë me historinë e saj. Ajo ka treguar se...

Ish shoqja e Veses nuk i ndal postimet, tregon luksin që po e jeton me Mërgimin!

Edona Berisha është ish shoqja e banores se Big Brother Vip Kosova, që sipas saj ia mori burrin. Vesa nuk...

Vesa tregoi që ishte shtatzënë me Mërgimin dhe e humbi fëmijën, reagon gruaja e Mërgimit, Edona

Historia personale e banores së Big Brother Vip Kosova, Vesa Vllasaliu bëri bujë të madhe në rrjet. Pak para se...

Vesa për ish të fejuarin që e tradhëtoi me shoqen e saj: Ia dhuroi sendet e mia asaj

Bukuroshja Vesa Vllasaliu ka rikthyer edhe një herë në vëmendje historinë e saj me futbollistin e njohur shqiptar, Mërgim...

Shoqja që i mori burrin Veses nuk pranoi se ishin shoqe të ngushta, del fotoja e tyre të përqafuara

Jeta e një prej banoreve të Big Brother VIP Kosova është vënë edhe më në fokus të publikut që...