Web Analytics

Ish shoqja që i’a mori burrin Veses, reklamon veturen super luksoze

Vesa Vllasaliu është banorja e Big Brother Vip Kosova që bëri bujë me historinë e saj.

Ajo ka treguar se shoqja i’a kishte marrë burrin histori që e tregoi edhe në Big Brother.

Derisa në anën tjetër ish shoqja e saj Edona e ka dhënë edhe versionin e saj duke thënë se nuk e ka pasur shoqe të ngushtë dhe janë parë vetëm dy tre herë.

Megjithatë, Edona nuk po i ndal postimet në rrjete socile ku së fundmi ka reklamuar veturen luksoze./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika