Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Vesa tregoi që ishte shtatzënë me Mërgimin dhe e humbi fëmijën, reagon gruaja e Mërgimit, Edona

Historia personale e banores së Big Brother Vip Kosova, Vesa Vllasaliu bëri bujë të madhe në rrjet.

Pak para se të bëhej banore e Big Brother Vesa në një intervistë ku tregoi se si ish i fejuara i saj futbollisti Mergim Berisha e kishte tradhëtuar me shoqen e saj të ngushtë Edonen.

Edhe brenda shtëpisë së Big Brother Vesa ka treguar historinë ku vajzave u tha se pas ndarjes ka mësuar se ishte shtatzënë dhe e ka humbur fëmijën.

Në anën tjetër, ish shoqja e Veses, Edona dhe gruaja aktuara e Mergim Berishes ka publikuar një foto në InstaStory me burrin e saj.

Si përgjigje ndaj historisë që Vesa po tregon, ajo zgjodhi të postoj në foto duke u puthur me Mërgimin./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika