Web Analytics

Kaderi publikon foton e parë me Lumbardhin jashtë shtëpisë

Kaderi dhe Lumbardhi romancën e tyre e filluan brenda shtëpisë me ta famshme në vend.

Ajo pak minuta më parë ka publikuar foton e parë jashtë shtëpisë me Lumbardhin e cila kishte vendosur një zemër të kuqe.

Kujtojmë se Lumbardhi mbrëmë rrëmbeu edhe çmimin e madh në vlerë prej 144,000.00./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika