Web Analytics

Kaderi publikon foton e parë me Lumbardhin jashtë shtëpisë

Botuar nga: InfoKosova

Kaderi dhe Lumbardhi romancën e tyre e filluan brenda shtëpisë me ta famshme në vend.

Ajo pak minuta më parë ka publikuar foton e parë jashtë shtëpisë me Lumbardhin e cila kishte vendosur një zemër të kuqe.

Kujtojmë se Lumbardhi mbrëmë rrëmbeu edhe çmimin e madh në vlerë prej 144,000.00./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT