Web Analytics

Kaltrina Mikushnica sjell foto me burrin e dy vajzat, janë familje kaq e bukur

Botuar nga: InfoKosova

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur e cila komentohet mjaft shumë në publik.

Kjo për shkak se ajo është shumë aktive në rrjete sociale duke ndarë shumë pjesë nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ka publikuar një foto krah burrit të saj Besartit dhe dy vajzava të saj.

Duket familje mjaft e bukur dhe e kompletuar apo jo?/InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT