Web Analytics

Kaltrina Mikushnica sjell foto me burrin e dy vajzat, janë familje kaq e bukur

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur e cila komentohet mjaft shumë në publik.

Kjo për shkak se ajo është shumë aktive në rrjete sociale duke ndarë shumë pjesë nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ka publikuar një foto krah burrit të saj Besartit dhe dy vajzava të saj.

Duket familje mjaft e bukur dhe e kompletuar apo jo?/InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika