Web Analytics

Kaq shumë qenka zbukuruar Mbresa e Big Brother

Botuar nga: InfoKosova

Mbresa Hajrullahu u bë emër i njohur për publikun vitin e kaluar me pjesëmarrjen në Big Brother Vip Kosova.

Ajo arriti që të shkoj deri në fund të garës duke u pëlqyer mjaft nga publiku.

Së fundmi Mbresa ka publikuar disa foto të reja në Instagram dhe ka mahnitur ndjekësit.

Ajo vetëm është zbukuruar më shumë, ndërsa mori pëlqime e komente të shumta./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x