Web Analytics

Kiara del në darkë me Luizin, e ‘deytyron’ ta bëjë këtë veprim!

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, dy nga personazhet më të komentuara të edicionit të dytë në Big Brother VIP Albania tash e disa orë kohë pas kohe po hynë live në Instagram për të biseduar me fansat e tyre.

Ata kanë shuar të gjitha spekulimet për një ftohje të mundshme mes çiftit.

“Posto më shumë foto me Kiarën, Lui puthe dashninë”, ishin veçse disa nga kërkesat e ndjekësve të tyre që i shprehnin gjatë lidhjes direkte.

Ndërsa, ajo që duket e pabesueshme është numri i ndjekësve që po i përcjellin live.

Mbi 102 mijë ndjekës ishin online duke i shikuar LIVE Luizin dhe Kiarën.

Të FUNDIT