Web Analytics

Kjo nuk pritej, zbulohet surpriza e madhe për dasmën e Romeos dhe Heidit për sonte?

Botuar nga: InfoKosova

Sot në shtëpinë më të famshme, nga loja e përzgjedhur nga vëllai i madh dhe me votën e banorëve, Romeo dhe Heidi po martohen.

Duket se kjo ditë speciale për çiftin do përcjellët me shumë surpriza.

Siç shihet nga postimet e Donaldit, ai dhe Elgit Doda po përgatisin këngë për më të dashurinë e tyre Romeon.

Ndonëse nuk kanë treguar detaje më të hollësishme, ndjekësit po presim me padurim ta shohin.

Shiko fotot:

Të FUNDIT