Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Krisje mes Kiarës dhe Luizit? Çifti publikon foton që i habit të gjithë

Teksa po përflitet gjerësisht në rrjet për një ftohje të marrdhënies mes Kiarës dhe Luizit pas daljes nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’, gjerat nuk janë ashtu siç duket.

Mbrëmjen e djeshme çifti ka dal live në Instagram dhe kanë rikonfirmuar se gjithçka po shkon “vaj”.

Ndërkohë që kanë folur me fansat e tyre dhe kanë treguar se si po vijon raporti por dhe planet për të ardhmen çifti ka shkëmbyer një puthje pasionante.

Kaq ka mjaftuar që të gjithë ndjekësit e videos live të komentonin pozitivisht për dyshen.

Kujtojmë se gjatë rrugëtimit të saj Kiara është përfolur shpesh se qendron për interes me Luizin.

Nga rubrika