Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
28.7 C
Pristina

Krizë mes çiftit? Kiara largon Luizin nga Instagrami i saj

Luizi dhe Kiara kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në finalen e Big Brother Vip Albania e cila është përcjellur nga miliona njerëz.

Po atë natë mas marteses Luizi mori edhe cmimin e madh prej 100 mijë euro si fitues i edicionit të dytë të Big Brother Vip Albania 2.

Mirëpo, shumë prej fansave e kishin konsideruar të nxituar vendimin e tyre për martese, ndërsa është komentuar se për këtë arsye edhe nëna e Luizit nuk mori pjesë në ceremoni.

Megjithëse, një natë më pas Luizi ka thënë se e kishte nënën e sëmurë e që ajo duhet të jetë arsyeja e mungeses.

Kiara ka befasuar me një veprim në Instagramin e saj, ajo deri sot e ka pasur në Bio të Instagramin të shkruaj ‘Sinqerisht, realisht’ fjalët që i ka përdorur më shumë në Big Brother ndërsa e kishte edhe instagramin e Luizit,

Por, Kiara ka larguar edhe shkrimin edhe instagramin e Luizit nga bio e saj gjë që ka bërë të ketë komente të shumta në rrjet duke aluduar në krizë mes ciftit./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika