Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

“Kush kalon 100 ditë është…”, Arbër Hajdari tregon eksperiencën në “BBV”

I ftuar në “Ftesë në 5” ishte opinionisti i “BBV2”, Arbër Hajdari, i cili na tregoi shumë rreth këtij edicioni rreth banorëve, ngjarjeve, fansave etj.

Unë nuk rri më tepër se dy orë e kam provuar dhe vjet po aty ka ndriçim, kamera dhe sa herë futem dua të dal dhe kuptoj që më ka humbur truri nga kamerat.

Më pas harron dhe dukesh sikur po kapesh vetdije, ata janë heronj për mua, kush ka kaluar 100 ditë brenda shtëpisë së “BBV2” është akoma i fortë, nuk është e lehtë” eshte shprehur Arbri.

Ndyrshe, kete vit opinionistet me shume se asnjehere me pare kane qene shume ne vemendje te publikut me opinionet e tyre.

Ku shume here fansave te personazheve nuk u pelqenin komentet qe ata kane dhene duke u shprehur shpesh edhe si personale.

Nga rubrika