Web Analytics

Ledri e thumbon keq Saren pas ndarjes, e poston ish të dashurën Dafinen në Instagram

Botuar nga: InfoKosova

Ditët e fundit më shumë se kurrë u komentua raporti i Ledrit dhe Dafinës.

Ledri edhe vet e konfirmoi në këngën e tij se Dafina ia bëri bllok në rrjete sociale.

Po blloku nuk po i pengon ta ndaj në “Instastory”, edhe emrin e Dafinës.

Ai së fundmi ndau një list ku kryeson i pari në listë, ku poshtë tij është edhe Dafina./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT