Web Analytics

Luana Vjollca merr vëmendje me paraqitjen atraktive nga Australia

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca është një pres personazheve të ‘showbizz’-it që vazhdimisht tërheqë vëmendje me postimet në rrjetet sociale.

Ajo numëron fansa të shumtë dhe vetëm në llogarinë e saj personale në Instagram ndiqe nga më shumë se dy milionë persona.

Bukuroshja e ekranit prej ditësh po shijon një kohë kualitative në Australi, nga ku nuk kanë munguar imazhet.

Luana u shfaq tejet joshëse në pozat ku fokusin kishte fiziku i saj i tonifikuar dhe dukja plot stil.

Në imazhe, prezantuesja u shfaq atraktive e veshur me një fustan elegant me ngjyrë të bardhë që e përshtati me çantë, syze dielli dhe atlete me të njëjtat nuanca.

Dukja e saj u kompletua edhe me makijazh të theksuar dhe aksesor ari, teksa ajo duke tërë shkëlqim gjatë shëtitjes në qytet.

Ndryshe, Luana prej kohësh ka paralajmëruar se do të sjell për herë të parë në Shqipëri formatin e njohur televiziv “Love Island”.

Shiko foton:

Nga rubrika