Web Analytics

Luizi humbet disa kile në peshë pasi doli nga Big Brother

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët.

Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët.

Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre.

Dje Luiz Ejlli ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” dhe u ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve dhe thashethemeve dhe ka treguar projektet e reja të tij.

Gjithashtu Luizi ka treguar se ka humbur shume kilogram.

”Kam humbur shumë kile nga të gjitha nuk e kisha menduar as nëpër ëndrra se cfarë mund të më priste jashtë mendoja se do merrja Kristin do bëja një xhirro me makinë dhe aq nuk kam pasur kohë të rri as me nënën time”.

Ai ka thene se secili person qe e takon jashte i thote se eshte shume me i dobet se sa dukej ne televizor.

Nga rubrika