Web Analytics

Luizi njofton futjen në politikë? (Video)

Personazhi më i njohur i momentit për publikun shqiptar, Luiz Ejlli, votoi mesditën e sotme në Shkodër për zgjedhjet lokale.

Gjatë fjalës së tij për mediet, Luizi foli për mundësinë për tu angazhuar në politikë.

Ai u pyet nga gazetarët nëse do i futej politikës pasi shume njerez kane thene se e meriton te jete edhe kryeminister.

Në lidhje me këtë fituesi i BBV u përgjigj se duhet ta diskutojë me Ramën këtë punë.

Mbetet për tu parë nëse kjo deklaratë ishte batutë apo dicka reale.

Por, me shume mundesi kjo eshtet vetem nje batute e tij pasi ai njihet per batutat dhe ka treguar se do merret me muzike.

Kujtojmë se Luiz ka shprehur mbështetjen e tij publike për kandidatin e PS-së për bashkinë Shkodër, Benet Beci.

Shiko videon:

Nga rubrika