Web Analytics

Luizi shkon për drekë të gjyshi i Kiares, sjell videon e ëmbël më të

Luiz Ejlli po vazhdon sukseset e radhës pasi u shpall fitues i Big Brother Vip Albania disa muaj më parë.

Tashmë po e presim të shfaqet filmi ku luan ai dhe Olta në rol kryesor, e që mund ta shohim që nga data 8 tetor.

Së fundmi Luizi ka publikuar një video me gjyshin e Kiares, Veliun derisa shihet duke ngrënë groshë.

‘U kënaqa’ thotë mes tjerat Luizi derisa edhe gjyshi i Kiares shihet i buzëqeshur./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika