Web Analytics

Më i mirë se Luizi? Ndjekësit tashmë janë bindur se ky do jetë fituesi i ‘Big Brother Vip Kosova’

‘Big Brother Vip Kosova’, edicioni i dytë ka vetëm 4 ditë që ka nisur dhe ndjekësit e këtij ‘reality-show’ e kanë tashmë një emër të preferuar për të fituar çmimin e madh

Bëhet fjalë për Gani Gërmian, i cili sipas ndjekësve po ‘sfidon’ në lojë edhe fituesin e ‘Big Brother Vip Albania’ edicioni i dytë, Luiz Ejlli.

Energjia, humori dhe vetëbesimi janë tre tiparet që i bëjnë dy personazhet e ngjashëm, po a do të ketë edhe Ganiu të njëjtin fat si Luizi?

Ndryshe, edhe Edona James radhitet si nje nder banoret e preferuara te publikut deri me tani.

Nga rubrika