Web Analytics

Mes lajmeve se është ndarë nga Capital T, Adrola bën postimin e papritur

Botuar nga: InfoKosova

Kudo në rrjet po përflitet se Adrola dhe Capital T i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Dyshja madje postojnë herë pas here gjëra thumbuese, që duket se i adresohet ndarjes së shumëpërfolur.

Së fundmi, Adrola ka postuar në rrjete sociale disa foto të saj, ku shihet e veshur si nuse, por nuk bëhet fjalë për një dasmë të vërtetë.

Le ta pranojmë që gjithsesi ngjan kaq bukur, ndonëse është vetëm në kuadër të punës së saj si modele.

Shiko foton:

Të FUNDIT