Web Analytics

Tag: Adrola Dushi

E papritur! Më në fund, Adrola Dushi pranon lidhjen me Capital T!

Tashmë nuk ka më dyshime, modelja e bukuroshe Adrola Dushi dhe këngëtari i famshëm Capital T janë zyrtarisht në...

Aty ku nuk u shkoi mendja, kapen mat Adrola Dushi dhe Capital T

Janë bashkë, nuk janë bashkë? Kjo është pyetja që bëhet më shumë për Adrola Dushin dhe Capital T. Ndërsa ata...

Njihuni me babain e modeles bukuroshe, Adrola Dushi

Modelja e njohur Adrola Dushi ka përcjellë një moment të veçantë në jetën e saj: ditëlindjen e babait. Për 70-vjetorin...

Pas aludimeve për ndarje, ndodh e papritura mes Adrola Dushi dhe Capital T

Në media rozë është komentuar shpesh herë për një ndarje mes Capital T dhe Adrola Dushit. Këtyre aludimeve të shumta...

Mes lajmeve se është ndarë nga Capital T, Adrola bën postimin e papritur

Kudo në rrjet po përflitet se Adrola dhe Capital T i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Dyshja madje postojnë...

Pas lajmeve për ndarjen nga Adrola, Capital T bën veprimin e papritur

Kohët e fundit po përflitet se Adrola dhe Capital T janë ndarë, duke i dhënë fund një marrëdhënie që...

Adrola Dushi publikon fotot mahnitëse në krahët e personit të zemrës

Modelja e njohur Adrola Dushi pak orë me parë ka publikuar disa foto me të bukura se kurrë. Ajo shfaqet...

Po flitet se janë ndarë, por Adrola dhe Capital T habitin me veprimin!

Ditët e fundit në rrjet është aluduar se Adrola Dushi dhe Capital T janë ndarë. Kjo për shkak të një...

Adrola Dushi nuk i ndal fotot provokuese në bikini nga plazhi

Adrola Dushi është një modelet që komentohet dhe pëlqehet shumë. Ajo ditët e fundit po shijon rrezet e diellit në...

Adrola Dushi ndez rrjetin me fotot atraktive nga pushimet

Adrola Dushi ka mahnitur ndjekësit në Instagram me serinë e saj të fundit të fotografitë. Ajo shfaqet tejet e lezetshme,...

Adrola shkon në pushime në bregdet, ‘tranon’ me foto në bikine

Adrola Dushi, është njëra nga femrat më të komentuar në mediat rozë. Ajo konsiderohet si nje nga vajzat me te...

Adrola Dushi ‘çmend’ rrjetin, pozon sapo del nga dushi

Adrola Dushi ka postuar disa fotografi ku shihet me flokë të lagura. Modelja u komentua shumë për paraqitjen e saj...