Web Analytics

Moderatorja e vë në siklet Bucin, para Veronës e pyet për Santianen

Botuar nga: InfoKosova

Ylli Dervishi dhe partnerja e tij, Verona, kanë qenë së fundmi të ftuar në emisionin “Pak pa thënë natën e mirë”.

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 2 ka folur për eksperiencën në këtë format dhe për periudhën pas daljes nga shtëpia.

Në një moment, moderatorja Genta Cana ia përmend hyrjen e Veronës në BBVK dhe pjesën për televizor.

“Akoma qeshim për punën e televizorit. Brenda ka qenë pjesë e lojës gjithçka. Prindërit më kanë pritur shumë mirë. Më kish marrë malli për njerëz, për telefon”, u shpreh ai.

Buci thotë se ruan akoma kontakte të mira me shumë prej konkurrentëve.

“Me shumicën vazhdon akoma kontakti. Shihemi, dalim ndonjë ditë”, theksoi Dervishi.

Verona dhe Ylli gjithashtu zbuluan se nuk flasin më me Santiana Malokun, me të cilën ishte shumë i afërt në Big Brother.

Shiko videon:

Të FUNDIT