Web Analytics

Mozzik kritikohet keq nga fansat: A nuk mendon për vajzën tënde

Botuar nga: InfoKosova

I publikuar ditën e djeshme, “Drama Pahiri” është një këngë, e cila që në momentet e para të publikimit është përballur me kritika të ashpra dhe kjo për faktin se teksti i këngës mban një fjalor banal.

Sikurse edhe ishte paralajmëruar, Mozzik dhe Dafina kanë publikuar më në fund projektin e tyre muzikor, i cili prej kohësh është përfolur si një bashkëpunim mjaft i veçantë mes dyshes.

Një pjesë e mirë e ndjekësve të Mozzik ka reaguar me komente në profilin e reperit, ku njëri prej tyre shkruan: “Turp, e filloni këngën direkt me të shara, a nuk mendoni pak për rininë e sotme, përfshi edhe vajzën tendë”?

“Dështim”, shkruan një tjetër. “Vetëm këngë nuk është kjo, po e merrni në qaf brezin e ri. Si po kontribuoni për të degraduar brezin e ri me këto tekste që bën”, shton një tjetër.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT