Web Analytics

Pas lajmeve që u nda nga Kaderi, bëhet i ‘gjallë’ Lumbardhi

Botuar nga: InfoKosova

Ditëve të fundit bëri bujë lajmi se Lumbardhi dhe Kaderi janë ndarë.

Megjithëse kjo nuk është konfirmuar nga asnjëra palë, dyshimet erdhen pasi ata e kanë fshirë njëri tjetrin nga rrjete sociale.

Lumbardhi sot ka publikuar një fotografi në InstaStory.

Përmes kësaj foto ai ka treguar se po punon në projekte të reja, duke vendosur që të injoroj të gjitha lajmet për jetën private të tij.

Shiko foton:

Të FUNDIT