Web Analytics

Plaçkitet Capital T, publikohen pamjet, dëmi jo vetëm material

Botuar nga: InfoKosova

Reperi i njohur Capital T është bërë cak i plaçkitjes.

Përmes rrjeteve sociale ai ka zbuluar se i është thyer makina me ç’rast është vjedhur një llaptop.

Por, përkundër dëmit material, Kapos i ka humbur diçka tjetër me shumë rëndësi.

Fjala është për pamjet e projektit më të ri që ishte paraparë të publikohej sot.

‘Sot është e pamundur të publikohet projekti Pi raki. Prej një pakujdesie, në një moment të caktuar, llaptopi është vjedh, na është thy makina. Uroj shpejt që kemi me hy në icloud me rikthy materialin. Momentalisht e kemi të pamundur. më vjen shumë keq. Besoj për dy ditë, do lansohet, ose shpejt do ju njoftoj për datën e radhës. Ju kërkoj shumë falje dhe faleminderit shumë për përkrahjen’, është shprehur ai në Instagram.

‘Syri i keq’ mesa duket e ka bërë punën e tij.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT