Web Analytics
Ballina Etiketimet Capital T

Etiketim: Capital T

Capital T dhe Anxhelina Hadërgjonaj në lidhje dashurie? Zbulohet e vërteta

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, është përfolur kohëve të fundit për një lidhje të mundshme me këngëtaren, Anxhelina Hadërgjonaj. Të gjitha këto dyshime filluan...

Capital T i bën dhuratë Adrola Dushit? Modelja “mbulohet” me trëndafila...

Prej kohësh ka qarkulluar në media lajmi se reperi kosvar, Capital T dhe modelja shqiptare, Adrola Dushi kanë nisur një lidhje dashurie. Ndonëse dyshja nuk...

Ska gjë që i ndan! Capital T dhe Adrola Dushi ‘tregohen...

Këngëtari i njohur shqiptar, Capital T, ka kohë që është përfolur për një lidhje të mundshme me modelen shqiptare, Adrola Dushi. Mirëpo, dyshja kanë mohuar...

E dashura e Capital T s’qenka Adrola, zbulohet emri saj…

Emri i tij është lakuar shpeshherë kur bëhet fjalë për privatësinë dhe lidhjet e dashurisë që ka pasur. Capital T u përfol për një romancë...

Capital T pyet: A po dokna si asi që qohet heret...

Capital T është nga këngëtarët që sjell shumë shpesh projekte muzikore. Dhe këngët e tij pëlqehen shumë nga publiku. Së fundmi ai ka postuar një fotografi...

Capital T dimrin na e bëri verë

Ndërsa Kosova po përballet me temperatura të ulëta dhe reshje të mëdha të borës, Capital T u arratis në një destinacion më të ngrohtë...

Capital T e nis ditën me një super pamje nga pushimet

Këngëtari po vazhdon të vazhdoj tash e disa ditë pushimet në vendet luksoze të Dubait. Capital T ka publikuar fotografi në profilin e tij zyrtar...

Capital T përgjijget se a preferon biondet apo zeshkanet

Capital T është përgjigjur në Instagram. Reperi kosovar, Capital T së fundmi ka vendosur të pëgjigjet në pyetje të fansave përmes Instagramit. Një nga fansat deshi...

Adrola Dushi pa të brendshme, ky është veprimi i Capital T

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, ka publikur një fotografi 'hot'. Ajo postoi në llogarinë e saj në Instagram, një foto ku shihet pa te...

Capital T përfundon nën pranga

Në sesionin pyetje-përgjigje, reperi Capital T ka dhënë përgjigje për shume gjëra në Instagram, e  një prej pyetjeve që ka marrë vëmendjen më të...

LAJMET MË TË LEXUARA