Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

‘Plot ankth e dhimbje’, moderatorja e njohur i nënshtrohet urgjent operimit , kjo është gjendja e saj

Kaltrina Mikushnica është një nga moderatoret më të njohura në vend.

Së fundmi ajo ka ndarë një foto nga spitali ku ka treguar se i është nënshtruar një operacioni.

Një 24 orësh plot ankth e dhimbje të padurueshme pas një shteqësimi urgjent shëndetësor më thanë se duhet me ju nënshtru një operimi’ ka shkruar ajo duke falënderuar doktorin që e operoi dhe se tashmë duket në gjendje shumë më të mirë./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit