Web Analytics
E martë, 6 Qershor, 2023

Publikohet video – Noizy “shkrihet” së qeshuri me Luizin gjatë koncertit

Këngëtari dhe njëkohësisht fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli gjatë natës së djeshme ka mbajtur koncertin e parë në Shqipëri dhe të shumë pritur nga fansat e tij.

Në krah të tij ka performuar edhe reperi i famshëm shqiptar, Noizy, i cili gjithashtu ishte i ftuar në të njëjtën diskotekë.

Dyshja dhuruan atmosferë të jashtëzakonshme për publikun, madje paralajmëruan para turmës së fansave edhe një bashkëpunim.

Ndërkohë që momente të natës së mbrëmshme janë duke u publikuar kohë pas kohe.

Derisa një video e fundit shihet atmosfera që ka krijuar Luizi me vallëzimin e tij e nga ana tjetër Noizy ‘shkrihet’ nga të qeshurat.

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu