Web Analytics

Shifra marramendëse, kaq paguhen Luizi, Kiara dhe Efi për një postim në Instagram

Banoret e Big Brother Vip Albania kane marre fame shume te madhe pasi edicioni i dyte i ketij spektakli mori permasa te paparashikueshme.

E personat me me influence te spektaklit sigurisht e kane shfryutezuar famen edhe per reklama ne rrjete sociale kryesisht ne Instagram.

Deri më tani, sipas ekspertit të IT-së Tomi Kallanxhi, shifrën më të lartë të pagesës e mban fituesi Luiz Ejlli ku ai tha se sa ishte brenda shtepise eshte paguar deri ne 2 mije euro per nje post ndersa qe kur ka dal jashte shtepise posti shkon deri ne 10 mije euro.

Nga ana tjetër mbrapa nuk mbeten as ish-banorët e tjerë, pavarësisht diferencës së madhe shifrash që kanë me Luizin.

Gazetari Andi Vrapi zbuloi për “Më lër të flas” se vendin e dytë e mban Efi, e më pas Kiara dhe të tjerët.

“Vendin e dytë e mban Efi me 2000 euro, ndërsa më pas vjen Kiara me 1000 euro.

Pastaj vijnë Dea Mishel e personazhët e tjerë”, tha ai.

Nga rubrika