Web Analytics

‘Shokon’ Ejola e BBVA, rëfen dhunën nga ish-partneri i saj: Prandaj doja të vija këtu…

Botuar nga: InfoKosova

Banorja e Big Brother VIP Albania 3, Erjola Doçi, gjatë spektaklit te ditës së martë ka rrëfyer një pjesë të jetës së saj.

Doçi ka zbuluar për dhunën e përjetuar nga ish-partneri i saj, gjë që nuk e dinte as familja.

“Prandaj doja të vija këtu se shkëputu lidhu, shkëputu lidhu, nuk po gjeja një mënyrë që të shkëputesha dhe e dija që po të vija këtu nuk do të kisha më kontakt me të”, u shpreh ajo pas spektaklit.

Prezantuesja theksoi: “Prandaj në qoftëse e keni vënë re kam thënë që nuk dua asgjë, të di asgjë nga jashtë, se po e shijoj”.

Shiko videon:

Të FUNDIT