Web Analytics

Shprehu pëlqim për të sa ishte brenda, Shqipja dhe Ardi shihen bashkë pas finales së BBVK

Botuar nga: InfoKosova

Shqipja nuk doli fituse në Big Brother Vip Kosova 2.

Por,  ajo u pa në disponim të mirë dhe ishte mjaft e gezuar si finaliste.

Në një video që po qarkullon në rrjete sociale ajo shihet e afërt me ish banorin e BBV Ardin.

Teksa duket se po kalojnë momente të mira pranë njëri tjetrit.

Shiko videon:

@blerando_shqipe

🤍🤍 #brokenheart #shqipe #meshqipen #fypシ゚viral #bigbrothervipkosova2 #fypシ゚viral🖤tiktok☆♡🦋myvideo❤️❤️🥰🥰 #kuqezi #videoviralitiktok #shqipehysenaj #albania #ardishqipe

♬ Jam i joti – 𝙧𝙚𝙙𝙞🃏

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT