Web Analytics

Adrit dhe Ilirianes u ndodhi e papritura mbrëmë, largohen menjëherë nga finalja e BBVK

Botuar nga: InfoKosova

Çifti i njohur Adri dhe Iliriana gjatë qëndrimit të tyre në ‘Big Brother VIP Kosova’ kanë ngjallur dinamika dhe momente të shumta.

Mbrëmë ishte nata finale e këtij edicioni ku fitues u zgjedh Lumbardhi.

Çifti qëndruan rreth një orë në studio ku më pas u larguan arsye ishte sepse Iliriana nuk e kishte në gjendje të duhur fustanin.

Në një videolive në Tik-tok çifti shprehet “Pse nuk qëndruam me shumë se një orë është se Ilirianës iu prish fustani, dhe nuk kishin zgjidhje tjetër u larguam”./Kosovarja/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT