Web Analytics

Si do e presë Donaldi? Romeo nxjerr sekretet “e errëta” të tij!

Botuar nga: InfoKosova

Teksa ndodhet në shtëpinë e BBV, Romeo në një bisedë me banorët ka rrëfyer disa sekrete nga raporti i tij me Donaldin, vëllanë e tij binjak.

Ai tha se herë pas here janë hequr si njëri-tjetri, për të shpëtuar në situata të ndryshme.

Madje Romeo zbuloi se Donaldi nuk kishte patente deri doli nga BBVA 1.

Ai ka rrëfyer sekrete të Donaldit dhe Donaldi ende nuk ka bërë ndonjë reagim.

Të FUNDIT