Web Analytics

Stresi konfirmon prishjen e miqësisë me Noizy-n, Cllevio ia publikon telefonatën (Video)

Tashmë kryefjala në median rozë në vend është prishja e miqësisë mes reperëve Stresi dhe Noizy.

Shumë e cilësuan si gënjeshtër e të tjerë si marketing, pasi dyshja sapo ka mbyllur dhe xhirimet e këngës së përbashkët.

Mirëpo duket se çdo gjë është e vërtetë dhe sapo e konfirmoi vetë Stresi.

Reperi u telefonua nga Cllevio, i cili ishte në video live në “Tik Tok”.

Shumë i qetë, Cllevio pyet Stresin se nëse fjalët që kishte dëgjuar janë të vërteta.

E Stresi e pohoi me gojën e tij, madje dukej edhe i prekur.

“Është e vërtetë, nuk du me pa me sy asnjërën palë”- thotë Stresi.

“As ne, po disse mos na bëj se u bëra me atë unë dhe të bëjmë ty”– i thotë Cllevio i cili mezi mban të qeshurën.

Shiko videon:

Nga rubrika