Web Analytics
Ballina Etiketimet Miranda Hashani

Etiketim: Miranda Hashani

Kjo është familja e Miranda Hashanit, burri dhe dy fëmijët

Miranda është zonja e skenës sonë muzikore, këngëtarja me zërin e artë që ka bërë për vetë një publik mjaftë të gjërë. Ajo këndon prej...

A e keni parë si duket pa grim Miranda Hashani, befason...

Miranda Hashani mbetët një këngëtare e pëlqyer për publikun. Këngët e saj unike, gjithmonë marrin vëmendje duke go.ditur me tekstet e veçanta, shkruan “Kosovarja”. Përveç në...

Pse iku nga Kosova Miranda Hashani?

Miranda Hashani ka një karrierë të bujshme, me këngë të pa harruara që publiku i mbanë mirë në mend. Miranda është e muzikës argëtuese dhe...

Miranda Hashani ia feston ditëlindjen qenit të saj

Miranda Hashani ka një karrierë të gjatë në skenën muzikore dhe është e njohur në të gjitha trojet shqiptare. Me muzikë ka filluar të merret...

LAJMET MË TË LEXUARA