Web Analytics

U tha se Loredana dhe Noizy kishin lidhje dashurie, por i dashuri i ri i reperes bën veprimin e papritur

Botuar nga: InfoKosova

Loredana eshte nje nga kengetaret me te njohura shqiptare.

Ndonëse dikur përflitej për një raport romantik mes Loredanës dhe Noizyt, i dashuri ri i artistes, futbollisti i njohur Karim Adeyemi duket se nuk i ka aspak problem fjalët që qarkullojnë lart e poshtë.

Thënë kjo pasi çifti kanë shkuar së bashku në një nga koncertet e Noizyt, e madje e kanë shijuar kaq shumë atmosferën, siç shihen edhe në video.

Videoja eshte pelqyer duke u bere virale ne rrjetet sociale.

Shiko videon:

Të FUNDIT