Web Analytics

Afrona duket se po mallkon kohën me Bleron, ja ma çfarë po e krahason

Botuar nga: InfoKosova

Viti 2017 ishte viti kur Afrona Dika dhe Blero ishin në lidhje në lumtur me njëri-tjetrin.

Sot ato ditë ajo siç duket po i kujton me, por jo për lumturinë që kishte por për pamjen fizike që kishte atëherë dhe sot.

Afrona po bën krahasimin e viteve, duke treguar se tani duket më e bukur dhe ndihet më mirë me vetën.

Po juve po i u pëlqen sot Afrona apo dikur?/Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT