Web Analytics

Bora hyri në BBVA dhe i’a dërgoi Romes porosinë e Donaldit

Botuar nga: InfoKosova

Banoret e ‘Big Brother VIP Albania’ gjatë terë ditës janë përballur me një sfidë mjaftë të vështirë nga vëllai madh.

Brenda shtëpisë janë futur familjarët e të afërm të banorëve dhe ata duhet të mos reagonin dhe të mos i takonin ata.

Dje  ishte Bora Zemani e cila ka përqafuar kunatin e saj Romeo Veshaj.

Ajo kishte një porosi nga Donaldi qe shprehet “Kisha mësuar një fjali para se të hyja këtu të thoja gjysma ime”./Kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT