Web Analytics

Aida nga pushimet me familjen: Mirëmëngjesi nga unë dhe qika jem

Nga: InfoKosova

Disa muaj më parë këngëtarja Aida Doci u bë nënë duke sjellur në jetë një vajzë.

Edhe pse nënë me fëmijë të vogel nuk e ka ndalur që të jetë aktive në rrjete sociale e mbrëmje muzikore.

Së fundmi ajo ka treguar se ndodhet në pushime me familjen duke sjellur një foto me vajzën.

Ajo shihet duke i mbajtur dorën vajzës derisa shkruan ‘Mirëmëngjesi nga unë dhe qika jem’./Orainfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Aida nga pushimet me familjen: Mirëmëngjesi nga unë dhe qika jem

Nga: InfoKosova

Disa muaj më parë këngëtarja Aida Doci u bë nënë duke sjellur në jetë një vajzë.

Edhe pse nënë me fëmijë të vogel nuk e ka ndalur që të jetë aktive në rrjete sociale e mbrëmje muzikore.

Së fundmi ajo ka treguar se ndodhet në pushime me familjen duke sjellur një foto me vajzën.

Ajo shihet duke i mbajtur dorën vajzës derisa shkruan ‘Mirëmëngjesi nga unë dhe qika jem’./Orainfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT