Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Bëhet virale në rrjet, ndjekësit kapin detajin që nxjerr zbuluar marrëdhënien e Kiarës me Efin (Foto)

Kiara Tito dhe Efi Dhedhes kane qene nder banoret me te komentuara kete edicion te Big Brother Vip Albania.

Marredhenia e tyre u komentua shume me rikthimin ne loje ku i prishen raportet per shkak te keqkuptimeve nga jashte.

Mirepo tai loja ka mbaruar dhe ndoshta ato do ti permiresojne raportet ngadale.

Një foto e Kiarës dhe Efit është bërë virale në rrjet.

Bëhet fjalë për takimin e dyshes në natën finale ku Efi u kualifikua e treta në renditje.

Fansat kanë kapur momentin e përqafimit të dyshes që ka treguar qartë se marrëdhënia e ish banoreve është rregulluar.

Shiko foton:

 

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu